Burra bëni gati CV-jat sepse Shota ‘hap aplikimet’ për një të dashur

By

Sonte nga ora 21:00 në Klan Kosova fillon Prime i Big Brother VIP Kosova.

Teksa banorët po bëhe gati për mbrëmjen e madhe, Shota Baraliu dhe Gjoni u gjendën në një diskutim.

Shota tha se është beqare mirëpo është shumë e interesuar që të gjejë një partner teksa Gjoni bën batuta.

Ai thotë që djemtë le të bëjnë gati CV-jat sepse Shota është gati për një të dashur.

Ndiqni bisedën e banorëve në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm