Kur është fjala për kujdes në ushqim Xhesika Berberi s’do t’ia dijë

By

Dhe tani sigurisht të gjitha vajzat janë xheloze që ajo ha çfarë i ka ëndja dhe ka atë fizik!

Xhesika Berberi nuk është nga ato modele që hanë me “kët” ushqimin por nuk zgjedh dhe e jeton jetën, sepse ndër pjesët më të bukura të saj është ushqimi.

View this post on Instagram

Fresh polas @eugenioqose

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Modelja e famshme shqiptare ka publikuar dje në Instagram va ushqime nga dreka e saj dhe të gjitha janë të mbuluara në yndyrë dhe kalori.

Tavolinës së saj s’po i mungonte byreku, ky shkatërrues i fizikut!!!!

Artikuj të ngjashëm