Adelina Berisha tregon se çfarë nuk do të falte kurrë

By

Në rubrikën “Qitja pikën” të emisionit Prive, këtë të shtunë që kaloi ishte Adelina Berisha.

Përmes kësaj rubrike, këngëtarja tregoi statusin e saj dhe përveç kësaj, edhe shumë gjëra të tjera për veten të cilat mbase nuk i ka thënë ndonjëherë.

Çfarë nuk të mund të falte ajo asnjëherë zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm