Kur krahasohet me Adelinën dhe Emën, ja me çka krenohet Zani (FOTO)

By

Me çdo ditë që kalon, motrat Ismaili po i shohim çdo herë e më shpesh bashkë.

Ardhja e Adelinës për serialin ‘O sa mirë’ po bën që takimet të jenë më të shpeshta.

E në një prej paraqitjeve të fundit, Adelina, Ema dhe Zani janë bërë bashkë por ka qenë më e vogla ajo që ka marrë vëmendjen.

Zanfina, në foton e postuar shprehet krenare se ndonëse është më e vogla në moshë prin me një tjetër atribut – gjatësinë. Përmasat trupore të Zanit janë lakmuar gjithmonë, që prej fillimit të karrierës /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm