Një vit më parë nuk mundi, 22 vjeçari realizon ëndrrën e tij në “S’komplekse”

By

Këtë javë në rubrikën S’komplekse kandidati i radhës ishte Shkelqimi, 22 vjeçar nga Vushtria.

I mahnitur nga rezultati i ndryshimit të tij, ai realizoi ëndrrën e ndryshimit të tij që nuk kishte mundur ta realizoj një vit më parë.

Por çfarë ndryshoi ai dhe si doli përfundimi?

Shikoni hap pas hapi transformimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm