Bruno dhe Albatrit Muqiqi publikojnë ripërpunime të së njëjtës këngë

By

‘Pash dy sytë’ projekt i Ilir Beranit, me muzikë dhe tekst të punuar nga ai dhe interpretuar nga Fatjeta Barbullushi, është një këngë ende shumë e dashur për publikun.

Të njëjtin adhurim për këngën ndajnë edhe Bruno me Albatrit Muqiqin, ku në mënyrë shumë të rastësishme publikuan cover të kësaj kënge në të njëjtën kohë.

Ripërpunimi i këngës nga Bruno u publikua dje, kurse sot Albatrit Muqiqi publikoi versionin e tij. Të dy ripërpunimet mund t’i ndiqni më poshtë, dhe të vendosni se cilën pëlqeni më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm