Britney Spears del nga spitali i shëndetit mendor, ja çfarë ndodhi aty

By

Këngëtarja amerikane Britney Spears, ka dalë nga qendra spitalore e shëndetit mendor pasi që zyrtarisht ajo e ka përfunduar trajtimin e saj.

37 vjeçarja krijuese e hitit “Toxic”, është marrë nga i dashuri i saj Sam Asghari të mërkuërn pasdite, raporton Blastreports.

Dyshja janë parë më pas duke shkuar në shtëpinë e Spears në Kaliforni.

Në trajtimin e saj 30-të ditor, doktorët kanë dashur të sigurohen se ajo ka marrë medikamentet e duhura para se të dalë nga spitali dhe të vazhdojë jetën. /Prive.al

Britney Spears Checks Herself Out of Mental Health Facility

Artikuj të ngjashëm