Brenda vilës luksoze së Princit Harry, e cila është në shitje me një çmim marramendës

By

Ndërsa Princi Harry dhe Meghan Markle po vendosen në shtëpinë e tyre të re, Frogmore Cottage – e cila ka pësuar disa renovime të mëdha kohët e fundit – me djalin e tyre Archie, ne vetëm mund të imagjinojmë vetëm llojin e “pushimeve verore” që do të bëjnë çifti së shpejti.

Vila e vendosur në Saint James, Barbados, është quajtur “Shtëpia e Pranverës së Cove” (megjithëse është më shumë se një vilë në të vërtetë).

Aktualisht është në treg për rreth 31 milionë funte, dhe ka pamje mahnitëse dhe një listë më mbresëlënëse të mysafirëve që ka pasur ajo shtëpi.

Jo vetëm që Princi Harry ishte një vizitor i shtëpisë, por edhe yjet si Elton John, Hugh Grant, Simon Cowell, Rihanna, Nicole Kidman dhe Rod Steëart kanë kaluar pak kohë në të, sipas Hello Magazine.

Fotografitë e arredimit tejet luksoz të kësaj vile që është në shitje mund t’i shihni më poshtë.

 

Burimi: Elle.com

Artikuj të ngjashëm