Skivi po vjen me nofkë të re, dhe këngë të re

By

Tashmë edhe emri i tij në Instagram njihet me nofkën “undercovah”.

Visar Shala, njëri ndër ish pjesëtarët më të vjetër të grupit Baba Stars, tani ka nisur solo karrierën dhe madje ka ndryshuar stil dhe emër.

View this post on Instagram

#panika

A post shared by SKIVI (@skivi_undercova) on

Skivi i cili edhe në Prive muaj më parë kishte thënë se do sillte një projekt të ri muzikor, përfshirë një album të tërë me këngë, tani ka ndërmarrë hapa konkretë.

Në profilin e tij në Instagram, ai ka filluar të shpërndajë emrin e këngës së tij të re e cila do të quhet “Panika”.

Intervistën e fundit të Skivit dhënë për Prive, mund ta gjeni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm