Naim Abazi flet për sharjen që u bëri Mihrija politikanëve

By

Situata aktuale në vend me pandemi por edhe ajo politike ka acaruar shumë qytetarë.

Shumë prej tyre reaguan në median sociale për të treguar pakënaqësinë.

Njëjtë veproi edhe Mihrije Braha e cila u tregua më e ashpër e me fjalor tejet eksplicit si asnjëherë parë.

Ky postim ishte bërë më 24 Mars në llogarinë e Mihrijes në Instagram

 

Të ftuar në NIN këtë të hënë ishin Mihrija dhe Naimi, ku ky i fundit komentoi rreth postimit të mësipërm.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm