Meda po rikthen me këngë këtë emër shumë të dashur të gjithë ne!

By

MC Beka ishte ndër artistët më eminentë të skenës muzikore shqiptare në vitet e 90-ta dhe në fillim të viteve 2000.

Mirëpo aktiviteti i tij muzikor, ishte më i mangët viteve të fundit dhe këngët e tija ishin më të rralla.

Artisti simpatik i cili vitin e kaluar kishte publikuar një këngë me këngëtarin Mehdin Përgjeqaj – Meda, nuk do ta ketë këtë bashkëpunim të vetmin me të.

Dyshja Beka e Meda, kanë paralajmëruar një tjetër duet i cili do të lansohet së shpejti. Lajmin e kanë dhënë vet në rrjete sociale, ndërsa kënga e tyre e fundit bashkë, ishte lansuar në korrik të vitit 2018-të dhe numëron mbi 10 milionë klikime në Youtube e quhet “1 për krejt”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm