Fotografi e rrallë: Kush është vajza pranë Unikkatilit?

By

Si rrallë herë, Unikkatili është parë pranë një femre…

Një faqe në Instagram, që duket se menaxhohet nga fansat e tij, ka publikuar një fotografi të reperit i cili shihet pranë një vajze emri i të cilës nuk është bërë i ditur.

Nuk dihet kur dhe ku saktësisht është realizuar ky imazh, megjithatë kjo është e para e artistit krah një femre.

Unikkatili do të publikojë projekte të reja edhe kët vit dhe këtë e ka bërë të ditur javë më parë bashkëpunëtori i tij Klepto, përmes një fotografie bashkë me të./Prive.al 

https://www.instagram.com/p/BvUeN6OgBox/

Artikuj të ngjashëm