Brenda shtëpisë së Agnesa Vuthajt!

By

Pak ditë më parë, ish-Missi Agnesa Vuthaj qe pre e vjedhjes.

View this post on Instagram

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj)

Jo zyrtarisht u raportua se hajnat në shtëpinë e saj morën qindra mijëra euro “cash” dhe po aq stoli e të tjerë aksesorë me vlerë.

Përkundër interesimit medial, Agnesa nuk ka folur ende për rastin teksa edhe nga rrjetet sociale është zhdukur në tërësi.

Bukuroshja është treguar goxha e kujdesshme për të ruajtur privatësinë e saj gjithmonë.

Megjithatë, pak nga shtëpia ajo na kishte zbuluar gjatë muajve të karantinës.

Në një material të realizuar për Prive, Agnesa shfaqej nga shtëpia e saj që u plaçkit ditë më parë duke ndarë pjesë të ndryshme, nga dhoma e gjumit, kuzhina e salloni.

Shtëpia edhe brenda është e kuruar në çdo detaj, me një arredim shumë modern.

Ngjarja që ndodhi, Agnesës ia marrtë të ligat! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm