“S’du me ni” nga Tayna dhe Gesko, pëlqehet jashtëzakonisht nga ndjekësit

By

Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur Tayna dhe Gesko, publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “S’du me ni”.

Artistët të cilët u bënë bashkë për herë të parë për këtë bashkëpunim po e shijojnë në maksimum suksesin e këtij hiti.

Kënga brenda pak ditësh publikimi arriti të marrë shifrën e dy milionë klikimeve në platformën Youtube.

Tayna po ndihet e lumtur për këtë gjë prandaj postoi edhe në InstaStory-n e saj duke shkruar:

“Dy milionë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm