Emine Toska numëron bekimet e saj në jetë

By

Në intervistën më të shkurtër të Prive, në “60 sekonda” e ftuar ishte këngëtarja Emine Toska.

Gjatë intervistës ajo zbulon shumë gjëra për veten e saj dhe ndër tjerash numëron bekimet e saj në jetë.

Ndiqni të plotë intervsitën më videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm