Majk e Ghetto Geasy përsëri me bashkëpunim?!

By

Dyshja e njohur e grupit ‘Babastars’, Majk e Ghetto Geasy me dy bashkëpunimet e tyre ‘Sjena mo’ e ‘Ajo’ treguan se janë një ‘Duo’ perfekte e  cila do të shpërthente çdo herë që do i bashkonte forcat.

Pas afro një viti tashmë, zërat për një bashkëpunim të sërishëm mes dyshes filluan të qarkullonin posht e lart portaleve të showbizit por duke mos dhënë asnjë detaj konkret rreth kësaj nisme.

Prive kontaktoi Majkin mbi këtë çështje duke e pyetur se a do të ketë përsëri bashkëpunim mes tij dhe Getit?!

E se si u përgjigj këngëtari  rreth kësaj çështje do të mund ta kuptoni në storien e mëposhtme duke filluar nga min 1:10. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm