Bradley Cooper në lidhje dashurie?

By

Sipas raporteve të shumta, Bradley Cooper është në lidhje me Huma Abedin, ndihmësja e gjatë e Hillary Clinton dhe ish-gruaja e kongresmenit Anthony Weiner. Të dy janë takuar me njëri-tjetrin për disa muaj pasi u krijuan ngakryeredaktorja e Vogue, Anna Wintour.

Ndërsa është e paqartë saktësisht se kur filloi romanca e tyre, Cooper dhe Abedin ishin të dy të pranishëm në Met Gala 2022 në maj. Megjithatë, ata u fotografuan veçmas në tapetin e kuq në eventin e modës të mbushur me yje, i cili bashkëkryesohet nga Wintour.

Lajmi për lidhjen vjen më shumë se tre vjet pas ndarjes së Cooper me supermodelen Irina Shayk, me të cilën ai ndan vajzën 5-vjeçare Lea. Të dy ishin bashkë për katër vjet përpara se raportet për ndarjen e tyre të dilnin në qershor të vitit 2019.

 

Artikuj të ngjashëm