Publikohen pamje nga videoklipi i ri i Rita Orës (VIDEO)

By

Rita Ora ka publikuar pak pamje nga videoklipi i ri për këngën “Only Ëant You”, i cili publikohet nesër.

Këngëtarja hyri në Instagram dhe postoi një video të shkurtër të cilën ndjekësit e pëlqyen dhe sipas komenteve mezi po e presin.

Rita ka bashëkpunuar me reperin 6lack në këtë këngë e cila u lëshua në youtube dhe në platforma tjera pak ditë më parë./Prive.al

View this post on Instagram

Out tomorrow… #ONLYWANTYOU 💛

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm