Me miket më të mira, Xhesika Berberi festë të ‘çmendur’ për ditëlindje (FOTO)

By

Ditëlindjen e saj të 27-të, modelja e famshme shqiptare Xhesika Berberi po që do e mbajë në mend.

Image result for xhesika berberi

Festën ia kanë organizuar miket më të mira, përfshirë Adrola Dushin e Megi Ndokajn në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku vajzat shqiptare po bëjnë karrierë në modelizëm.

Për Berberin ato kanë organizuar festë të çmendur në një ambient me pishinë, ku janë përfshirë lulet, dhuratat e torta.

Dhe më pas, përmes publikimeve në rrjete sociale vajzat shihen duke festuar ditëlindjen e Berberit në një klub nate, me pije e muzikë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm