“Pse nuk je real?”, përgjigjet Blero (VIDEO)

By

Darka e të nominuarve sonte, po i ndeshë banorët e Big Brother VIP Kosova, me pyetjet e bëra nga publiku.

“Pse nuk je real?”, ka qenë një pyetje drejtuar Bleros.

“Ndoshta ka të bëjë me pjesën që nuk përfshihem shumë, jam tip më i rezervuar. Por, veç real jam dhe ai do të jem”, ka thënë pos tjerash Blero.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm