Premierë: Blero rikthen këngën ‘Fotografia’

By

Është publikuar remixi i këngës ‘Fotografia’ nga Blero.

Këngëtari solli projektin muzikor pak minuta më parë në youtube dhe ju mund ta dëgjoni tashmë të plotë.

Theksojmë se kjo këngë ishte njëra ndër hitet më të mëdha të Bleros, shumë vjet më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm