Pse Rona Nishliu e mbajti të fshehtë martesën nga publiku deri në momentin e fundit? (VIDEO)

By

Para disa muajsh, bë befasi, këngëtarja Rrona Nishliu u martua.

Faktin se u martua ajo e bëri publik vetëm me disa fotografi në Instagram, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër as rreth bashkëshortit e as rreth dasmës së saj.

Por mbrëmë në Nd’rrimin e Natës, këngëtarja ka sqaruar se pse nuk tregoi se po martohej.

View this post on Instagram

Nga dita nji, me kujdes, përkushtim e dashni! Pothujse çdo ditë me veshjet tua. @fluturadedinja të dua 🙏💝 Faleminderi për foton @shenollzehri 💝🙏

A post shared by R O N A N I SH L I U (@rona1shliu) on

“Nuk kam mundur ta marr një altoparlant dhe të dal në shesh e të tregoj se po martohem. Asgje s’kam bere ne menyre te fshehte kam bërë martesën edhe të gjithë kanë qenë të ftuar. Nuk jemi tipa që dalim dhe ekspozohemi”, ka thënë Rrona.

“Edhe ceremoninë e kam bërë për dëshirën e prindërve të mi sepse për vete s’e kisha bërë”, ka shtuar Rona për dasmën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm