Bota e shoubizit: Çfarë ishte e vërtetë dhe jo e vërtetë këtë javë?

By

Si gjithherë, Prive sjellë të vërtetat dhe të pavërtetat e çdo aktualiteti të javës.

Dhurata Dora në Maldive jo vetëm për punë?

Fjolla Morina ka veshur fustanin e bardhë

Ronela Hajati vjen me album?

Si gjithherë, Prive sjellë të vërtetat dhe të pavërtetat e çdo aktualiteti të javës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm