Çfarë kriteresh duhet plotësuar një mashkull për Shkurte Gashin (VIDEO)

By

Sot, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të kërkuara të estradës shqiptare.

E bukur, e suksesshme dhe me një familje shumë të mirë, këngëtares duket se është vetëm një gjë që i mungon – partneri i zemrës.

Në intervistë për gazetarin Vlorijan Halili, ajo deklaroi se në statusin e saj nuk ka asgjë t re duke lënë të kuptohet se është akoma beqare.

Megjithatë, kjo s’do thotë se Shkurta nuk i di premisat e një mashkulli që do t’ia vidhte zemrën.

Se cilat janë ato mund ta kuptoni në videon e mëposhtme ku këngëtarja e njohur flet edhe për projektin e sapo publikuar me ikonën e muzikës, Ramadan Krasniqi – Danin. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm