Kush është muza e të gjitha kohërave për Sellmën?

By

Në edicionin e fundit të Prive, Sellma erdhi për t’u përgjigjur në 50 pyetjet.

Na zbuloi shumë që nga fillimi i karrierës, nga jeta e saj si biznesmene, si bashkëshorte dhe si nënë.

Ka grimuar më të bukurat e dheut, por kush është dhe mbetet muza e saj për më shumë se 20 vjet?

Zbulojeni në intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm