E dëgjuat ‘Mafioze’ nga Redon Berani?

By

“Mafioze” mban titullin projekti i ri muzikor nga Redon Berani.

Për tekstin e këngës është përkujdesur vet këngëtari ndërsa për videon dhe producimin e këngës ‘Berani Music’.

Kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm