Blerta Veseli shkëlqen në New York Fashion Week

By

Java e Modës 2022 (edicioni i NYC-edicioni më i mirë) sjell redaktorë elegant, influencues stili dhe influencues në shfaqjet më ekstravagante të sezonit.

Ashtu si vitin e kaluar, Java e Modës në Nju Jork do të mbahet personalisht në vitin 2022. Studiot e pranverës në 50 Varick Street do të funksionojnë si selia kryesore, por dizajnerët po planifikojnë të organizojnë shfaqje në pistë në të gjithë qytetin.

Pjesë e NYFW ishte edhe bukuroshja shqiptare Blerta Veseli.

Ajo u shfaq në pasarelën e kreatorit të famshëm Anthory Rubio, dhe këtë sezon pjesë e shfaqjes së modës ishin edhe qentë.

Gjithashtu, Veseli u shfaq edhe në pasarelën e Adore Me që është brend i famshëm i të brendshmeve dhe bikinive. Këtë vit pjesë e kampanjës ishte edhe Bebe Rexha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm