Lumi B dhe Blero sërish bashkë në muzikë?!

By

Në këtë sezon ku po afrohen festat, bashkëpunimet padyshim janë dhuratat më të bukura që këngëtarët i bëjnë fansat.

Një bashkim në muzikë flitej për Bleron dhe Lumi B por diçka e tillë duket se nuk do të ndodh.

Nga burime të Prive mësohet se një gjë e tillë as që është diskutuar aktualisht por mund të ndodh në të ardhmen.

Para disa viteve Blero dhe Kaos kanë lançuar hitin ‘Kam mall’ që ishte sukses i padiskutueshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm