Dëgjojeni bashkëpunimin e Lumi B dhe Bardhit (VIDEO)

By

Lumi B dhe Bardhi kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Balenciaga” mban emri kënga, e cila është publikuar e shoqëruar me videoklip.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur të dy artistët, ndërsa për producimin SBS Entertainment.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm