Blero tregon pse u detyrua ta shtynte albumin

By

Blero ka dhënë një lajm jo të mirë për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

Ai njoftoi se albumi i tij ‘6 copë jetë’ është shtyer.

Këngëtari hyri në Instagram për të bërë një shkrim rreth kësaj çështje dhe për t’iu kërkuar falje fansave.

“Me keqardhje ju informoj që albumi im ‘6 copë jetë’ shtyhet lansimi deri më datq 14 korrik, për shkaqe teknike. Ju dua shumë dhe më vjen keq. E di që jeni tu e prit me pa durim”, ka shkruar Blero.

Në anën tjetër, nëse nuk e dini, këngëtari edhe pak muaj pritet të martohet me Afronën./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BzWIFWBnQXk/

Artikuj të ngjashëm