Detaje të reja nga dasma e Bleros me Afronës, modelja pritet të befasojë me veshje

By

Para 4 vjetësh për Prive, Blero tha – mos u martoni pa dashuri!

E tashmë në një lidhje të gjatë me Afrona Dikën, shtatori po sjellë dasmën e Bleros dhe Afronës.

Një ndër çiftet më simpatike në estradën shqiptare janë padyshim Blero dhe Afrona, edhe pse lidhja e tyre kaloi nëpërmjet shumë barrierave, ndarjeve e pajtimeve. Këta dy i qëndruan gjatë kohës.

Çifti kanë nisur pa pushim përgatitjet për dasmën e madhe të tyre që do të mbahet tek Tana e Hedhur në Shqipëri, në hotelin më luksoz të zonës.

Çifti do të akomodojë për një natë të tërë të gjithë të ftuarit që pritet të jenë 600 persona teksa kjo pritet të jetë dasma më e kushtueshme deri më sot në estradën shqiptare.

Blero dhe Afrona që të dy kanë udhëtuar drejt kryeqytetit shqiptar të Tiranës, për të realizuar edhe foto sesionin e parë që ka të bëjë me ditën më të rëndësishme të çiftit.

Afrona dhe Blero kanë përfunduar fotot me një ekip të gjerë. Foto këto që do ekspozohen në korridoret e hotelit përgjatë natës së madhe të dasmës.

Mes tjerash Afrona është duke punuar në detajet e fundit të fustanit të bardhë. Ajo ndau më ndjekësit e saj, se brenda natës së saj më të rëndësishme ato do të ndërrojë jo dy po tre fustane të bardhë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm