Kështu u befasua Besniku i NRG Band për ditëlindje nga gruaja! (VIDEO)

By

Këngëtari Besnik Qaka sot feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, ka qenë personi i zemrës ajo që është kujdesur për një befasi të bukur.

Pasi akrepat shënuan orën 00:0, vokalisti i NRG Band është befasuar nga bashkëshortja, Lolita në një mbrëmje goxha romantike.

Të shoqëruar me një gotë verë dhe muzikë romantikë në sfond bashkë me torten e ditëlindjes, dyshja që në pak muaj bëhen prindër, i kanë dedikuar njëri-tjetrit kohë të plotë.

Shumë urime!

Happy birthday to me …? @lolitabegolli ?

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on

Artikuj të ngjashëm