Jeta është e mrekullueshme për Olta Gixharin

By

Që kur ajo konfirmoi shtatzëninë, aktorja Olta Gixhari ka qenë mjaft aktive duke ndarë përditshmërinë e saj dhe natyrisht barkun e rrumbullakosur.

Ajo është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe po qëndron në Spanjë me partnerin e saj.

Shpesh në llogarinë e saj në Instagram ajo na sjell pamje piktoreske të Spanjës duke rrezatuar gjithnjë lumturi.

Në postimin e fundit, ajo shihet në bikini të zeza në një barkë ku shkruan, “Jeta është e mrekullueshme”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm