Konfirmohet super dueti: Ledri po vjen me këtë artiste…

By

Shpërtheu me ‘Columbiana’ dhe vazhdoi më po të njejtin ritëm në këngën pasuese ‘Shqipe’.

Por, një zhvillim tjetër i madh do shënohet në karrierën e re të reperes Tayna.

Ajo do të vijë në bashkëpunim me besoni ose jo, Ledri Vulën.

Dueti që përflitej tash e një kohë është konfirmuar sot përmes një fotoje të dy artistëve nga xhirimet me menaxherët respektivë.

Në pak jabë,mbetet të shihet se çfarë dueti do na sjellin dyshja. E rëndësishme është që suksesi nuk do të mungojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm