Pse deri më tani nuk e kemi parë Samanta Karavellën me askënd në krah?

By

Samanta Karavella është një këngëtare shumë e dashur për publikun, krijimet e së cilës shtrihen mes zhanreve pop, dance dhe balada.

Ishte në botën e muzikës që një vogëlushe, por daljen e saj të parë publike mund ta quajmë ‘Ethet e së premtes mbrëma’.

Që nga ajo kohë ajo ka sjellur për publikun e saj shumë këngë single por edhe bashkëpunime me artistë të ndryshëm shqiptar.

Publikun mund ta njoh shumë mirë anën e saj artistike, por Karavella është një nga fytyrat publike që mban privatësinë e saj me xhelozi.

Pse nuk e kemi parë atë deri më tani me askënd në krah, zbulojeni sonte në edicionin e radhës të Prive me Liberta Spahiun, në ora 19:00 në Klan Kosova si dhe në kanalin zyrtar në Youtube. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm