Tashmë edhe zyrtarisht: Të mërkurën projekti i ri nga Gjiko

By

Reperi më aktiv i kohëve të fundit, Gjiko, ka disa ditë që ka finalizuar projektin e tij më të ri “Je shku”.

Ditë më parë ai njoftoi se kënga e re veçse ishte përfunduar teksa po mirrej ende me videoklipin i cili po xhirohej nga Entermedia.

E tashmë duket se gjithçka është gati nga ana teknike dhe se projekti i ri pritet të publikohet ditën e mërkurë më 16.11.2016.

Kënga e etiketuar si “bombë” nga ana e tij do të pasojë remixin “Messi” e cila e solli atë në bashkëpunim me Ledri Vulën, Lumi B dhe Skerdin. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm