Bleona thyen rregullat e trafikut në SHBA dhe ja çfarë i ndodh!

By

E mësuar me trafikun në Shqipëri ku as gjobat e as rregullat e komunikacionit nuk janë rigoroze, të njëjtën logjikë të vozitjes ajo e ndjek edhe në SHBA.

Këngëtarja e famshme Bleona Qereti i thyen rregullat e komunikacionit sa herë që vozit vet makinën e saj.

E ftuar të shtunën që lamë pas, ajo ka rrëfyer se gjithmonë i tejkalon dritat e kuqe në semafor dhe nuk ndalet asnjëherë para STOP-it dhe e konsideron veten shumë me fat që policia nuk e ndalon dhe nuk e dënon!

“Unë nuk kam STOP si në të gjitha gjërat tjera dhe kaloj në të kuqen si në Shqipëri. Por nuk jam dënuar asnjëherë. Por edhe po të më ndalin ma falin, se sjellem mirë”, ka thënë ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm