Fifi po rrezikon shëndetin, këngëtarja e çoi veten në limte (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Filloreta Raçi ka pak probleme me mbipeshën, por këtë s’e ka aspak kompleks dhe s’i pengon asaj.

Mirëpo, pesha që ka nuk është e shëndetshme dhe këtë ia kanë thënë edhe mjekët.

Nëse ajo nuk i futet punës që të humbë ca kilogramë, rrezikon ta dëmtojë shumë shtyllën kurrizore.

Këtë këngëtarja e tha në një intervistë për Prive, ku përveç këtij problemi shëndetësor rrëfeu edhe plot gjëra të tjera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm