Bleona rikthehet e zjarrtë!

By

Për të gjithë fansat dhe ndjekësit e Bleonës ka një lajm të mirë.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instaram, artistja njoftoi se ajo po rikthehet me një këngë të re.

Kënga e re me titull “Boy Gone Bad” vjen së shpejti e realizuar me një videoklip.

Artistja nuk ka ndarë ndonjë detaj lidhje me këngën veç disa pamje nga videoklipi.

Shihni më poshtë postimin e saj në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Artikuj të ngjashëm