Fustani i njëjtë? – Gili para 20 vjetësh, Madonna sot…

By

Bredhi i Vitit të Ri shpesh herë ka qenë inspirim për dizajnerët e modës për ta kthyer në një fustan skenik sa më të bukur dhe interesant.

Një të tillë e pati të veshur Gili por para 20 vjetësh, ndërkaq këngëtarja me famë botërore Madonna, e veshi sivjet.

Këtë e ka bërë të ditur edhe vet Gili e cila postoi një fotografi brenda së cilës ishin të dyja.

“Bredhi i vitit te ri inspirues per fustanat skenik festiv🌲 Gili – Akordet e Kosoves 1989 Madona sivjet”, ka shkruar këngëtarja shqiptare.

Si mendoni, e kopjoi Madonna – Gilin?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm