Fansat e Kim Kardashian do të gëzohen pas këtij lajmi

By

Kim Kardashian West po ju ofron fansave një mundësi që të kalojnë kohë me të, përderisa blejnë produktet nga linja e saj e kozmetikës.

Bukuroshja do të hapë një dyqan në Los Angeles ku mund të gjinden produktet nga linja e kozmetikës KKW Beauty si dhe parfumet e KKW Fragrance.

Kostumerët e javës së parë gjithashtu do të kenë shansin që të kalojnë kohë me yllin televiziv dhe grimerin e saj Mario Dedivanovic.

50 emra do të përzgjidhen në formë të rastësishme dhe fituesit do të takohen në fund të muajit me Kim dhe Mario.

Artikuj të ngjashëm