Bleona Qereti lanson fragmente nga klipi i ri, shfaqet tejet atraktive në makinën luksoze

By

Ajo pa dyshim është ndër gratë më të famshme shqiptare, që u bë e njohur edhe në botë për shkak të paraqitjeve të saj të guximshme thuajse nudo në plot ngjarje ndërkombëtare.

Bleona Qereti, tani pas shumë kohësh i është kthyer profesionit të saj fillestar, muzikës.

Këngëtarja që ka kohë pa publikuar klip, e ka përfunduar xhirimin e tij e ka publikuar inserte të klipit në Instagram.

Qereti si gjithmonë shfaqet shumë atraktive dhe paraqet jetën luksoze që bën, duke dalë nga një makinë super të shtrenjtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm