Bleona pajtohet me ish bashkëshortin?!

By

Divorci i tyre bëri zhurmë mediatike e nuk munguan as komentet e një pas njëshme. Por të gjitha i sqaroi këngëtarja në një intervistë për Prive.

Ndarjen nga Ganiu, Bleona e konfirmoi duke shtuar se vazhdojnë të jenë miq e ta duan njëri-tjetrin.

Atë kohë u tha se divorci erdhi si pasojë e punës dhe angazhimeve e jo mungesës së dashurisë.

Por tani pas shumë muajve Bleona ka publikuar një fotografi në krahët e Ganiut ku shihet ai duke e puthur në faqe me shkrimin: “Nuk ka nevojë për fjalë”.

A është ky një rikthim i çiftit akoma nuk dihet por sipas imazhit duket që Bleona e Ganiu i kanë dhënë një shans të dytë njëri-tjetrit.

Artikuj të ngjashëm