Sërish festë për Dua Lipën (FOTO)

By

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, pati dy gëzime këto ditë.

Artistja arriti 10 milionë klikime në këngën e re me titull ‘Electricity’ por jo vetëm kaq.

Dua tashmë numëron plot 18 milionë ndjekës në Instagram dhe për këtë tha se po ndjehet e artë.

Poashtu, ajo falënderoi të gjithë ata që po e ndjekin.

Dua është shumë aktive në rrjetin e lartëpërmendur, videot dhe fotot e saj arrijnë miliona pëlqime dhe shikime,/Prive.al

Artikuj të ngjashëm