Big Mama si asnjëherë më parë (FOTO)

By

Këngëtarja nga Shkupi na ka mësuar që të ketë gjithmonë paraqitje të qiltëra dhe mjaf të sinqerta.

E zhveshur kështu nga të gjitha komplekset që shumica e yjeve  kanë dhe me cdo kusht përkujdesën të kenë pamje sa më të kuruar, ajo nuk është se qanë kokën aq shumë sa i përket këtij aspekti.

Por është fotosesioni i saj i fundit realizuar nga fotografi  mirënjohur Veton Osmani, ai që pak a shumë e zbehë këtë ide të krijuar për Bigin.

Dukje mjaft ekstravagante që përshtatet mjaft mirë me fokusin e kamerës së fotografit na sjellë Big Mama përmes imazheve të publikuara në llogarinë e saj në instagram./PRIVE.AL/

13014902_10208722161561680_960812966_n

13059717_10208722160521654_364327137_n

Artikuj të ngjashëm