“On records” paralajmëron zjarrë përmes “Tonny Montana”

By

Që puna e tyre po rezulton me një sukses të jashtëzakonshëm u deshmua nga hitet e tyre të vazhdueshme.

Janë vëllezërit Mozik dhe Getinjo ata që me gjasë do vijnë me një bashkëpunim i cili nga producenti i tyre është paralajmëruar të jetë mjaft  fuqishëm dhe i suksesshëm.

Përmes një postimi në rrjetet sociale nga Arbër Elshani, u njoftuam që produkti më i ri nga On Records do mbajë titullin “Tony Montana”

Vetë Elshani duket të jetë i pa durueshëm sa i përket publikimit të këngës, imagjinojeni se sa të egzaltuar duhet të jenë fansat e vëllezërve reperë, më të rinjët në këtë rrymë./PRIVE.AL/

13023416_10208722307045317_328099120_n

Artikuj të ngjashëm