Beyonce menjëherë pas shtatzënisë tregon format në fustan me shifër marramendëse (FOTO)

By

Ajo solli në jetë dy binjakë, Rumi dhe Sir, rreth katër muaj më parë.

Dhe Beyonce e ka dëshmuar se ajo është elastike, ngase u rikthye në formë menjëherë.

Në disa fotografi që ka publikuar në Instagram, këngëtarja dukej e mrekullueshme në një fustan të zi të shkurtër me krahë të gjatë.

Ndërsa, për të mbathur kishte zgjedhur një palë take të larta prej lëkure.

Në këtë mes vlen të theksohet se fustani i saj i markës Gucci, kushton 2030-të funte, shkruan Daily Mail, transmeton Prive. /Prive.al

In formation: Beyonce posed yet another set of scintillating modelling photos on Instagram on Saturday

 

 

Artikuj të ngjashëm