Ha këto ushqime dhe ende në formë?! Na habiti Luana (FOTO)

By

ë gjitha, ama të gjitha këshillat që kanë të bëjnë me nutricionin na këshillojnë që domosdoshmërisht t’iu rrimë larg ushqimeve të shpejta.

Por Luana Vjollca, shkon e godet mu në zemër të tyre, duke ngrënë një tabaka të tërë me ‘fast food’ nga MC Donalds.

Këngëtarja e moderatorja shqiptare, ishte nisur për në Zvicër në një koncert dhe kur udhëton në vende europiane, s’e lë dot pa ngrënë nga ato ushqimet e këtij rrjeti amerikan, që ka pushtuar botën.

Por ia bën si ia bën, e ajo edhepse ha kështu gjërash duket shumë në formë e tejet atraktive.

Vjollca ka publikuar një imazh nga aeroporti, e veshur në një palë rroba kadife në të dilat duket shumë seksi.

Ngjyra e tyre lejla e mbyllët, i shkon shumë për fytyre këngëtares bionde, e cila sapo është kthyer nga pushimet me të dashurin në Jamaica. /Prive.al

Touchdown See u tonight ?

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm