Pritjes i erdhi fundi! Lansohet “Ama” nga Bardhi dhe Majk

By

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Bardhi dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre muzikor.

“Ama” titullohet kënga që i solli në bashkëpunim të dy artistët.

Për producimin e këngës është kujdesur SBS Entertainment, ndërsa për videon Valon Aziri.

Më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm