‘Beso’ nga Adelina Berisha

By

Këngëtarja Adelina Berisha e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo në kanalin e saj në Youtube e publikoi këngën “Beso”.

Artistja e punoi melodinë e këngës vet, kurse miksi dhe masterizimi u realizuar Alfred Sulo.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm